Sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, pastacılık ve endüstriyel yağ ürünleriyle sektörde en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Orkide, geleneksel pastacılık ürünlerinin üretiminde üstün performansı ve zengin ürün çeşitliliğiyle pastacı ustalarına yönelik çözümler sunuyor. 

Pastacılık Yağlarında Zengin Ürün Çeşitliliği

Pastacılık ürünlerinin yapımında hamurun homojen karışması ve pişirme aşamasında beklentilere uygun son ürünün elde edilmesi için her hamur işinin yapısına uygun yağın kullanımı önemlidir. Pastadan böreğe, poğaçadan boyoza, baklavadan kruvasana uzanan hamur işi ve tatlıların yapımında temel bileşen olan pastacılık yağlarında zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Orkide; pasta ustalarına reçetelerini uygularken, doğru yağ seçiminde kolaylık sağlıyor. 

Sıcak Hamur İşlerinde İdeal Çözüm: Orkide Vista

Sıcak tüketilen hamur işlerinin olmazsa olmaz yağı Orkide Vista; özellikle boyoz, kol böreği, serpme börekler, milföy, kuru poğaça, boyoz gibi enfes lezzetler için pastacılık ustaları tarafından tercih ediliyor. 

Kıvamı ve esnek yapısı ile hamurun merdaneleme işlemine karşı dayanıklılığını artıran Orkide Vista, tur verilerek açılan tüm hamur çeşitlerinde turlar arasında dinlendirmeye gerek kalmadan hamurun kolayca şekil almasını sağlar. Hamurun açılırken yırtılmasını önler. %100 bitkisel susuz yağ olarak üretilen Orkide Vista ile hazırlanan ürünler, sıcak ortamda saklandığı takdirde uzun süre tazeliğini korur. Dondurulmuş milföy üretiminde de yüksek bir performans ile kullanılabilir.

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...